Pozrite si videoklip k skladbe You Never Know!

Posted by Admin on July 15, 2017 News | Video | No comments

Začiatkom júla sme odohrali album Electric Hearts v celom znení naživo v košickej Tabačke. Do života ho uviedol Rasťo Kopina z Nocadeň. Teraz predstavujeme videoklip.

 „Nechceme písať letné a vianočné hity. CD má výhodu, pretože má jednotného ducha a tak poslucháč nedostane len nejaký zlomok, ale komplexný pohľad na kapelu. To som si vždy cenil aj na albumoch iných kapiel. Má to svoju ucelenú atmosféru a po dlhšej odmlke nám to príde ako správny krok, pripomenúť sa hudobným fanúšikom,“ pozýva k vypočutiu novinky spevák skupiny Laci Urbán.

Album je pomenovaný po rovnomennej skladbe Electric Hearts, ktorá bola jedným z prvých nápadov pre aktuálnu platňu. „Odkazuje na premodernizovanú dobu, niežeby som nemal rád technologické vychytávky, len mám pocit, že sa ľudia na káve viac pozerajú na displeje ako na seba. Hádam z nás nevymizne tak potrebný ľudský element,“ dodáva líder DEAL.

Nový album podporený novým videoklipom

Album, ktorý je k dispozícii v elektronickej distribúcii ako iTunes, Google Play či Deezer, a čoskoro sa dostane aj do kamenných obchodov, ponúka spolu jedenásť skladieb a svoje miesto si na nej našli aj dva ostatné single NovemberRaising Flag.

Kapela DEAL predstavuje tretí singel You Never Know, ktorý je podporený klipom. Ten vznikal v domovskom štúdiu SINUS Records. „Chceli sme fanúšikom ponúknuť intímnejší pohľad do zákulisia nahrávania a tiež zachytiť náladu samotného singlu You Never Know. Kameru a réžiu mal na starosti Laco Rychtarik. Chceme ľuďom predstaviť čo najviac z albumu, takže sa môžete tešiť aj na video k takmer sedemminútovej skladbe Saviour.“